Blog LifeStyle

Najnowsze trendy ze świata.

Centrum szkoleniowe MMA Warszawa

W zeszłym tygodniu w sieci pojawiła się wzmianka o otwarciu nowego centrum mieszanych sztuk walki w Warszawie. Jest to nowatorski pomysł otwarcia unikatowego miejsca do trenowania walki, którego w Warszawie jeszcze nie ma. Nowe centrum MMA Warszawa ma być miejscem, w którym będzie można realizować się w zakresie MMA oraz innych sztuk walki.

Nowoczesne wyposażenie

Właściciel obiektu przedstawił informacje dotyczące nowej szkoły. Obiekt ma składać się z 10 sal wyposażonych w maty oraz sprzęt do trenowania walk. Dodatkowo ma się w nim znaleźć pływalnia sportowa wraz z obiektem saun. Zostanie również wydzielona strefa rehabilitacji gdzie zawodnicy będą mogli odpocząć i poddać się masażom leczniczym. Obiekt ma być wyposażony w liczne miejsca parkingowe.
Właściciel nie podał jeszcze dokładnego miejsca otwarcia obiektu ale wiadomo już, że przypuszczalnym miejscem jego powstania jest Warszawa-Praga.

mma warszawa

Profesjonalni trenerzy

Osobą przewodnią prowadzącą szkołę będzie Mistrz Polski w MMA 2016. W centrum MMA Warszawa zostaną zatrudnieni wykwalifikowani trenerzy mieszanych sztuk walki.
Myślą przewodnią powstania szkoły było stworzenie idealnego miejsca do sumiennego, ciężkiego treningu różnych sztuk walki z naciskiem na MMA. Miłośnicy MMA odnajdą się tam doskonale natomiast jeżeli jesteś zainteresowany crav-maga, karate czy taekwondo też znajdziesz coś dla siebie. Jest to jedyna szkoła w Warszawie, która zadeklarowała zróżnicowanie treningów i otworzenia sekcji dla kobiet. Tworzone sekcje mają być dobierane poziomem zaawansowania.
W centrum MMA Warszawa powstanie również oddział dietetyki i zdrowego odżywiania. Osoby trenujące w Centrum będą miały możliwość z skorzystania z usług dietetyka z specjalnym rabatem.
Atrakcyjną ofertą, która pojawiła się z ich strony jest internetowy trening wraz z dietą. Spróbuj swoich sił i możliwości. Zapraszamy!

Next Post

© 2019 Blog LifeStyle

Theme by Anders Norén